Bierproeverij in Utrecht
Kent u de echte Utrechtse biertjes? De Bierproeverij van Domstad Evenementen zorgt er voor dat u straks de lekkerste bieren van Utrecht weet te onderscheiden van de Belgische bieren!
Een prima alternatief voor een uitje in het weekend of een leuke pauze tijdens uw vrijgezellenfeestje.
De proeverij wordt gepresenteerd door een echte kenner, eentje die veel weet over de historie van diverse bierbrouwerijen in heel Utrecht en de merken die zij met groot succes op de markt hebben gezet.
In Utrecht zijn nog steeds een stuk of tien bierbrouwerijen actief. Brouwerij De Rooie Dop bijvoorbeeld of het merk Oudean. In de werfkelders onder het kasteel Oudean, direct aan de Oudegracht in Utrecht, staan weer twee glimmende koperen ketels te brommen van plezier.
Deze initiatieven en de grote populariteit van de locale bieren wordt tijdens deze proeverij uitgebreid besproken.
Waarom smaakt dit bier zo lekker eigenlijk en hoe worden deze biertjes gebrouwen? Dit en meer komt u te weten tijdens deze heerlijke bierproeverij van Domstad Evenementen!
Proef de diverse ingrediënten van het Utrechtse gerstenat en laat u verrassen!
-
Enthousiaste presentatie en uitleg
-
Proeverij diverse bieren
-
Bitterganrituur
-
Locatie hartje Utrecht
-
Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!
Domstad Evenementen heeft twee verschillende proeverijen beschikbaar. Informeer bij ons medewerkers naar de mogelijkheden in tijdsduur en prijs.
Afhankelijk van het minimaal aantal deelnemers berekenen wij de minimale prijs voor deze workshop. U kunt altijd voor minder personen boeken als u bereid bent om de minimale prijs te betalen.